1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

Jak przezyc pierwszy dzien w nowej pracy

 

Rozpoczęcie nowej pracy zawsze wiąże się ze stresem, nawet u najbardziej odpornych na stres charakterów.

 

 

Nic w tym dziwnego, od wieków bowiem wiadomo, że to, co nowe budzi w człowieku lęk i obawę przed tym, co go może czekać. Nie wiemy, jak nas przyjmie otoczenie, czy się sprawdzimy i czy szefostwo będzie zadowolone z naszej pracy na tyle, aby chcieć nas w swojej firmie zatrzymać.


Jak sobie z tym stresem poradzić? Jak przebrnąć przez ten pierwszy dzień w pracy? Wiadomo, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. To jak nas odbiorą nowi koledzy, zaważy w dużym stopniu na naszych przyszłych z nimi stosunkach i współpracy.

 

Przede wszystkim pierwszy dzień w pracy należy przyjąć ze spokojem. Oczywiste jest, że dopiero zaczniemy się wdrażać i nikt nie będzie od nas oczekiwał, abyśmy znali specyfikę danej firmy. Każde przedsiębiorstwo rządzi się swoimi prawami, każde ma swoje zasady i normy, które z pewnością w krótkim czasie przyswoimy.

 

Pierwszy dzień w nowej pracy będzie dla nas dużo łatwiejszy, jeżeli pojawimy się w niej uśmiechnięci i spokojni. Ciekawi i zorientowani na dobrze wykonaną pracę. Zabierzmy notes i dużo pytajmy, zrobimy wtedy z pewnością wrażenie osoby zaangażowanej i chcącej w szybkim czasie się wdrożyć.

 

Przeczytaj Również:

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...