1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

Brak urloBrak urlopu przyczyną spadku wydajności i efektywności w pracy.pu przyczyną spadku wydajności i efektywności w pracy.

 

Praca w korporacji. Wydawać by się mogło marzenie niejednego z nas. Jakież wielkie są oczekiwania względem pracy; już samo dostanie się do firmy, pobudza w nas i wyzwala niesamowite emocje.

  

I zaczynamy napędzać tę machinę ''praca – dom'' i....tak w kółko. Godziny, dni, miesiące mijają a nam (i w szczególności pracodawcy) wydaje się, że wciąż pracujemy za mało, za wolno, za słabo. Dochodzi do momentu, w którym zapominamy, kiedy ostatnio wypoczywaliśmy na urlopie. Bo przecież urlopu w korporacji się nie bierze, nie wypada?

Skutki bywają natychmiastowe: osłabienie organizmu, jak również coraz częstsze problemy w życiu prywatnym.  Przychodzi również skutek uboczny: brak snu oraz apetytu. Stajemy się coraz bardziej sfrustrowani. Coraz gorzej wyglądamy i tak też się czujemy. Zaczynamy popełniać coraz więcej błędów. Gdzie się podziały nasze wielkie nadzieje? I gdzie jest podwyżka? Zaczynamy sobie zdawać sprawę, że nasze życie toczy się wyłącznie wokół pieniędzy. Bez nich nie przetrwamy, więc pracować trzeba.

Czasem jednak warto zwolnić tempo życia, zatrzymać się na chwile tam gdzie jesteśmy. Nie zaniedbujmy naszych rodzin, najbliższych nam osób, naszych dzieci. Oni również mogą stanowić dla nas wsparcie tak samo, jak psycholog. I co najważniejsze- każdy jest kowalem swojego losu, dlatego w każdej chwili możemy zmienić pewne decyzje w naszym życiu. I zawsze mamy prawo skorzystać z urlopu.

 

Przeczytaj Również:

 

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...