1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

Praca Spawacz

Posiadanie fachu w ręku to duży atut, który warto wykorzystać w trakcie poszukiwania pracy. Co ciekawe, aby zdobyć wymagane certyfikaty i uprawnienia do wykonywania zawodu spawacza, nie musimy kończyć wieloletniej szkoły zawodowej.

Czytaj więcej...

Praca w Warszawie - bezrobocie, zarobki, rynek pracy

 
Warszawa jest stolicą Polski, dlatego ludzie wychodzą z założenia, że można tam zarobić naprawdę duże pieniądze. W wielu przypadkach okazuje się to prawdą, lecz nie każdy rynek pracy okaże się tam bardzo dochodowy.

Czytaj więcej...

 

Czas skończyć z groszową płacą godzinową

 

Ustawa o minimalnym wynagrodzeniu za pracę określa zasady ustalania go wyłącznie dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę.

Czytaj więcej...

 

 

 

Ojcowie coraz częściej decydują się na skorzystanie z przysługującego im urlopu na dziecko. Od początku tego roku z urlopu ojcowskiego skorzystało już ponad 33,5 tys. mężczyzn.

Czytaj więcej...

Jak przezyc pierwszy dzien w nowej pracy

 

Rozpoczęcie nowej pracy zawsze wiąże się ze stresem, nawet u najbardziej odpornych na stres charakterów.

Czytaj więcej...

kodeks pracy zmiany

 

Jeżeli umowa o pracę nie będzie zawarta na piśmie (np. strony ustalą ustnie jej warunki) pracownik będzie musiał otrzymać na piśmie potwierdzenie warunków

Czytaj więcej...

własny biznes porady

 

W momencie, gdy tracimy pracę, wydaje nam się, że to koniec świata. Uważamy, że nie mamy już szans na sukces, bo będziemy musieli znów wszystko zaczynać od nowa.

Czytaj więcej...

dobre relacje w pracy

 

Obiegowe stwierdzenie mówi, że w pracy nie ma przyjaciół. Dość dotkliwie możemy się o tym przekonać, gdy odchodzimy z danej pracy oraz zaraz po tym, jak to nastąpi.

Czytaj więcej...

Korzystne zmiany dla pracowników

 

Konieczność potwierdzania pracownikowi na piśmie podstawowych ustaleń związanych z zawarciem umowy o pracę – to zmiana w Kodeksie pracy zaproponowana przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Czytaj więcej...

Mobbing – co warto o nim wiedzieć? 

W ostatnich latach pojęcie to pojawia się coraz częściej, wzbudza też wiele emocji. Czym jest mobbing? W jakich sytuacjach można stwierdzić, że pracownik stał się jego ofiarą?

Czytaj więcej...

Minimalna stawka godzinowa dla umów zleceń - 12 zł

 

Płaca minimalna zabezpiecza interesy wszystkich zatrudnionych na umowę o pracę. Jednak poza jej oddziaływaniem pozostają rzesze pracowników zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...