1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

 Rozdział 1

Postanowienia ogólne

§ 1

Korzystając z serwisu jobglob.pl użytkownik potwierdza, że zapoznał się z poniższym regulaminem.

§ 2

Wymagania techniczne / sprzętowe niezbędne w celu skorzystania z serwisu : komputer, dostęp do internetu, przeglądarka internetowa.

Rozdział 2

Definicje

Użyte w regulaminie określenia należy rozumieć następująco:

1) Użytkownik - osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która korzysta z zasobów serwisu internetowego znajdującego się pod adresem jobglob.pl
2) Administrator – właściciel serwisu jobglob.pl
3) Ogłoszenie Premium SMS – usługa zamówienia ogłoszenia, świadczona przez Administratora na rzecz Użytkownika po dokonaniu płatności SMS-em.                                                                                                                 

4) Ogłoszenie bezpłatne – darmowe ogłoszenie publikowane zgodnie z obowiązującym pakietem zawartym w cenniku.
5) Serwis – serwis internetowy znajdujący się pod adresem jobglob.pl

6) Komentarz (post) - forma wypowiedzi, opinii, pytania lub odpowiedzi użytkownika na dany temat, zawartych  w komentarzach pod artykułami.

Rozdział 3

Prawa autorskie

§ 1

Majątkowe prawa autorskie do treści znajdujących się w serwisie internetowym należą do Administratora serwisu oraz autorów poszczególnych publikacji i materiałów. Prawa autorskie podlegają ochronie przewidzianej w Ustawie z dnia 4 lutego 1994 roku - o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83, ze zm.). Korzystanie z serwisu internetowego nie oznacza nabycia przez Użytkownika jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów w nim zawartych, Użytkownik może korzystać z tych utworów jedynie w zakresie dozwolonym w Ustawie o prawie autorskim. Warunkiem wykorzystania materiałów z serwisu jest uzyskanie pisemnej zgody Administratora. Za formę równoważną formie pisemnej uznaje się uzyskanie zgody za pośrednictwem poczty elektronicznej.

§ 2

Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób ( w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji ) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez zgody redakcji. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody redakcji lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozdział 4

Usługi oferowane w serwisie

Na stronach serwisu użytkownik ma możliwość dodania ogłoszenia o pracę :

              Ogłoszenie bezpłatne.

·        Ogłoszenie płatne, koszt wysłania sms według cennika.

Rozdział 4

Płatności SMS

§ 1

Usługa dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi dostarcza i obsługuje system Dotpay Regulamin Usług i Serwisów SMSFormularz do składania reklamacji.

Rozdział 5

Postępowanie reklamacyjne

§ 1

Reklamacje dotyczące usług świadczonych na stronie jobglob.pl, prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Reklamacje dotyczące usługi sms premium, należy zgłaszać do firmy Dotpay.  Regulamin Usług i Serwisów SMSFormularz do składania reklamacji.

§ 2

Odstąpienie od umowy jest możliwe, bez podania przyczyny w terminie 14 dni od jej zawarcia, tylko wtedy jeżeli administrator serwisu nie rozpoczął jeszcze emisji ogłoszenia w serwisie jobglob.pl.

§ 3

Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie po jej otrzymaniu. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na adres e-mail Użytkownika który przesłał użytkownik lub na inny wskazany przez użytkownika adres.

   Rozdział 6

Zasady odpowiedzialności 

§ 1

Użytkownik, który zamieszcza komentarz lub ogłoszenie w serwisie jobglob.pl, ponosi pełną odpowiedzialność za treść ogłoszenia , jak również za publikację zdjęc i zobowiązany jest do tego, aby treści nie były sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, nie były  związane z pornografią, erotyką, używkami, wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz o treściach wulgarnych, faszystowskich, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.

§ 2

Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza lub ogłoszenia, jeżeli zaistniało podejżenie o złamanie powyższych zasad lub nie stosowanie się do obowiązującego regulaminu.

Administrator nie ponosi odpowiedzialności za trści publikowane przez użytkowników serwisu jobglob.pl, w szczególności w komentarzach jak również w ogłoszeniach ofert pracy.

Rozdział 7

Dane osobowe

§ 1

Administrator portalu nie gromadzi danych osobowych, a wszelkie dane uzyskane w związku z prowadzoną korespondencją pomiędzy użytkownikiem a redakcją portalu są chronione. Podanie danych osobowych przez użytkownika jest dobrowolne. W każdym czasie użytkownik ma prawo żądać wglądu i usunięcia swoich danych jak również wszelkiej korespondencji prowadzonej z redakcją serwisu.

Rozdział 8

Przerwy w funkcjonowaniu serwisu

§ 1

Możliwe jest wystapienie krótkiej przerwy technicznej w funkcjonowaniu serwisu internetowego w przypadku planowanej, bieżącej obsługi i konserwacji serwera lub oprogramowania serwisu.

Rozdział 9

Postanowienia końcowe

§ 1

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie do świadczenia usług drogą elektroniczną, w szczególności do składania oświadczeń woli w postaci elektronicznej, stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

 

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...