1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

List motywacyjny - programista

List motywacyjny - programista

 

 

Ozorków, 20. 05. 2015r.

Jan Kowalski

ul. Świetlista 35

00-012 Ozorków

tel.: 123-123-123 

adres mailowy: jan.kowalski@poczta. pl

 

„Programiści na medal”

ul. Garwolińska 75

00-012 Ozorków

 

 

 

    W nawiązaniu do ogłoszenie o pracę, zamieszczonego dnia 17. 05. 2015 w ramach Gazety Wrocławskiej, chciałbym zabiegać o pracę na stanowisku programista. Wierzę, że posiadane przeze mnie wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, czynią ze mnie właściwego kandydata na opisaną posadę.

 

    Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Informatycznej we Wrocławiu, gdzie ukończyłem studia na kierunku Informatyka ze specjalnością inżynieria oprogramowania. W trakcie 5-cio letniej edukacji nabyłem szeroką wiedzę z zakresu znajomości języków programowania Java, C/C++/C#, Python oraz Perl. Posiadłem również wiedzę dotyczącą standardów oraz środowisk programistycznych. Po zakończeniu studiów, przez 4 lata pracowałem w firmie „XYZ spółka z o. o.”, gdzie tworzyłem rozbudowane bazy danych i pracowałem na skomplikowanych systemach operacyjnych. Dodatkowo, ukończyłem również studia podyplomowe z Zarządzanie projektami, które umożliwiły mi pozyskanie wiedzy dotyczącej metodyki prowadzenia projektów informatycznych.

 

    Jestem osobą, która potrafi pracować efektywnie w pojedynkę, jak i w większym zespole projektowym. Postrzegam siebie, jako osobę precyzyjną, kreatywną, odpowiedzialną, zorganizowaną i z poczuciem humoru. Jestem uczciwy i lojalny. Dużo czasu poświęcam na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, co jest według mnie konieczne ze względu na szybki rozwój i zmiany zachodzące w stosowanych technologiach. Posiadam także popartą certyfikatem znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym wyższym (B2).

 

    Mam nadzieję, że moja kandydatura spełnia wszystkie wymagania stawiane przez „Programiści na medal” i będę mógł dokonać szczegółowej prezentacji swoich umiejętności w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Czekam na kontakt z Państwa strony.

 

 

 

Z poważaniem,

 

Jan Kowalski

 

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...