1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

list motywacyjny

List motywacyjny - opiekunka do dzieci

 

 

 

Ozorków, 20. 05. 2015r.

Janina Kowalska

ul. Świetlista 35

00-012 Ozorków

tel.: 123-123-123 

adres mailowy: janina.kowalska@poczta. pl

 

Państwo Nowakowscy

ul. Cześnikowska 999

00-012 Ozorków

 

 

 

 

    W nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego zamieszczonego przez Państwa na tablicy ogłoszeniowej w przedszkolu „Wesoły Muchomorek”, pragnę zgłosić swoją kandydaturę do podjęcia pracy, jako opiekunka do dzieci.

 

    Ukończyłam studia ukierunkowane na pedagogikę małego dziecka. Wielkim atutem tej specjalności jest interdyscyplinarność kształcenia umożliwiająca wieloaspektową edukację, dzięki której można lepiej poznać ciało oraz umysł małego człowieka. Mając na uwadze rozwój tych kompetencji, uczęszczałam także na kurs dokształcający w zakresie prowadzenia zajęć umuzykalniających z elementami rytmiki w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, organizowany przez Wszechnicę Świętokrzyską w Kielcach.

 

    Poza dużym zapleczem merytorycznym, posiadam również pokaźny dorobek zawodowy. Po ukończeniu studiów, rozpoczęłam staż w jednym z kieleckich przedszkoli, gdzie po zakończeniu praktyki zaproponowano mi pracę na cały etat. Po 7 latach pracy w tej placówce, zmieniłam kierunek mojej kariery na rolę opiekunki do dzieci. W trakcie 10 lat pracy w tym zawodzie, opiekowałam się łącznie ponad 20-tką dzieci w wieku od 1 do 8 lat. Pozwoliło mi to zdobyć wiele cennych doświadczeń, dzięki którym czuję, że nic nie jest mnie już w stanie zaskoczyć. Jestem bardzo zorganizowaną osobą, odznaczającą się opanowaniem, cierpliwością, troskliwością oraz wysoką kulturą osobistą.

 

    Posiadam duże kompetencje edukacyjne. Potrafię uczyć i przekazywać zarówno umiejętności, jak i wiedzę w sposób łączący naukę z zabawą. Dodatkowym atutem, który posiadam jest biegła znajomość w piśmie i mowie języka angielskiego oraz francuskiego. Dysponuję również prawem jazdy kategorii B.

 

    Wiem, że w krótkim liście motywacyjnym nie da się przedstawić swoich umiejętności, dlatego dla lepszego przybliżenia mojej osoby, załączam referencje od moich poprzednich pracodawców. Mam nadzieję, że moja kandydatura spełnia wszystkie stawiane przez Państwa wymagania i będę mogła spotkać się z Państwem osobiście.

 

 

 

Z poważaniem,

Janina Kowalska

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...