1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

list motywacyjny

List motywacyjny - nauczycielka przedszkolna

 

 

Ozorków, 20. 05. 2015r. 

Janina Kowalska

ul. Świetlista 35

00-012 Ozorków

tel.: 123-123-123  

adres mailowy: janina.kowalska@poczta. pl

 

Przedszkole Niepubliczne „Krasnalek”

 ul. Cześnikowska 999

00-012 Ozorków

Jan Kowalski

 

 

 

 

    W nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego zamieszczonego przez Państwa w czwartkowym wydaniu Gazety Bydgoskiej, pragnę zgłosić swoją kandydaturę do podjęcia pracy na stanowisku nauczycielki przedszkolnej.

 

    Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna ze specjalnością wczesne nauczanie języka angielskiego. Dzięki temu, zdobyłam wymaganą wiedzę, umiejętności oraz kompetencje z zakresu możliwości rozwijania potencjału dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dodatkowo, dzięki wybranej przeze mnie specjalności, uzupełniłam swoje przygotowanie zawodowe o umiejętności, które umożliwiają mi edukację językową dzieci już od najmłodszych lat, kiedy to ich umysły są bardzo chłonne wiedzy.

 

    Poza zapleczem merytorycznym, miałam już możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce w trakcie półkolonii dla najmłodszych oraz 2-letniej pracy w jednym z bydgoskich przedszkoli. Jestem osobą odznaczającą się opanowaniem, cierpliwością, troskliwością i wyrozumiałością. Cechuje mnie wysoka kultura osobista oraz poczucie odpowiedzialności, niezbędne w pełnieniu obowiązków nauczycielki przedszkolnej. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi i znam mnóstwo zabaw umożliwiających spędzenie czasu zarówno w sposób aktywny, jak i edukacyjny. Obserwowanie i stymulowanie rozwoju dzieci to moja dla mnie nie tylko zawód, ale i prawdziwa pasja przynosząca wiele radości i satysfakcji.

 

    Mam nadzieję, że moje doświadczenie oraz nabyte umiejętności odpowiadają Państwa wymaganiom i będę mogła dopełnić pełnej prezentacji swojej osoby w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Pozostaję do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań.

 

 

 

Z poważaniem,

 

Janina Kowalska

 

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...