1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

List motywacyjny - grafik

List motywacyjny – grafik

 

 

 

Ozorków, 02. 01. 2015r.

Jan Kowalski

ul. Świetlista 35

00-012 Ozorków

tel.: 123-123-123 

adres mailowy: jan.kowalski@poczta. pl

 

„Graf Studio”

ul. Cześnikowska 999

00-012 Ozorków

 

 

 

     W odniesieniu do ogłoszenia o pracę, zamieszczonego dnia 02. 01. 2015 na portalu internetowym „Pracownik.pl”, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do podjęcia pracy na stanowisku grafik. Uważam, że posiadane przeze mnie wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, czynią ze mnie idealnego kandydata na opisane stanowisko.

 

    Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Informatycznej w Poznaniu, gdzie ukończyłem studia licencjackie na kierunku Informatyka ze specjalnością multimedia i grafika komputerowa. W trakcie studiów zapoznałem się z tajnikami pracy grafika, dotyczącymi między innymi: znajomości środowisk i programów graficznych do obróbki (Corel, Photoshop, Gimp), znajomości obsługi Flash i Action Script, wiedzy z zakresu tworzenia wizualizacji (grafika 3D). Jestem również w stanie przygotować grafiki na potrzeby różnych form wykorzystania (grafika WWW, DTP). Po ukończeniu studiów pracowałem przez kilka lat, jako freelancer specjalizujący się tworzeniu znaków firmowych dla firm oraz w tworzeniu dynamicznych grafik na potrzeby multimediów.

 

    Jestem osobą niekonfliktową o pozytywnym nastawieniu do ludzi oraz pełnionych obowiązków. Cechuje mnie przywiązanie do szczegółów, wysoki poziom estetyki oraz punktualność. Jestem uczciwym, odpowiedzialnym i pracowitym człowiekiem. Posługuję się biegle w mowie i piśmie, językiem angielskim oraz niemieckim. Posiadam również prawo jazdy kategorii B. Nie boję się wyzwań i jestem nastawiony na ciągły rozwój swoich kompetencji, co jest moim zdaniem niezbędne w pracy grafika.

 

    Uważam, że moje prace mówią same za siebie, dlatego w załączeniu przesyłam zdjęcia kilku stworzonych przeze mnie grafik. Wierzę, że wzbudzą one Państwa zainteresowanie i będę mógł dokonać szczegółowej prezentacji swoich umiejętności w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

 

 

Z poważaniem,

 

Jan Kowalski

 

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...