1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

list motywacyjny-bibliotekarz

List motywacyjny - bibliotekarz

 

 

Ozorków, 20. 05. 2015r. 

Jan Kowalski

ul. Świetlista 35

00-012 Ozorków

tel.: 123-123-123  

adres mailowy: jan.kowalski@poczta. pl

 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Poli Gojawiczyńskiej

ul. Kosmiczna 50

00-012 Ozorków

 

 

 

    W odpowiedzi na ogłoszenie o pracę, zamieszczone dnia 16. 05. 2015 na stronie ogólnopolskiego portalu bibliotekarskiego, chciałbym zgłosić swoją gotowość do podjęcia pracy na stanowisku młodszy bibliotekarz. Uważam, że posiadane przeze mnie wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, czynią ze mnie idealnego kandydata na opisane stanowisko.

 

    Jestem absolwentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie ukończyłem studia licencjackie na kierunku Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo. W trakcie studiów zapoznałem się z tajnikami pracy bibliotekarza, dotyczącymi między innymi formatu MARC 21 i UKD. Miałem możliwość wykorzystać posiadaną wiedzę merytoryczną w praktyce, podczas odbywania miesięcznego stażu w jednej z placówek biblioteki uniwersyteckiej, gdzie byłem odpowiedzialny za: opracowywanie i udostępnianie zbiorów, pracę z czytelnikami i wolontariuszami oraz prowadzenie działań o charakterze kulturotwórczym. W tej roli niezwykle pomocna okazała się moja łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole.

 

    Jestem osobą niekonfliktową o pozytywnym nastawieniu do ludzi oraz pełnionych obowiązków. Cechuje mnie wysoki poziom kultury osobistej oraz pasja do porządkowania i katalogowania. Posługuję się biegle komponentami pakietu Office, jak i standardowym sprzętem biurowym. Swobodnie korzystam z zasobów wiedzy dostępnych w Internecie i potrafię wykorzystywać je w pracy. Jestem również dyspozycyjny, więc z łatwością dostosowuję się do zmiennych godzin pracy.

 

    Jestem przekonany, że moja kandydatura spełnia wszystkie stawiane przez Państwa wymagania. Mam nadzieję, że będę mógł dokonać szczegółowej prezentacji swojej osoby i udzielić Państwu dodatkowych informacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

 

 

 

Z poważaniem,

 

Jan Kowalski

 

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...