1. Praca Indeed
  2. Kategorie
  3. Praca w województwie
  4. Praca w mieście
  5. Praca wg stanowisk
  6. Praca za granica
  7. Oferty Pracy - Wyszukiwarka
Oferty pracy z Indeed


  
  

List motywacyjny

List motywacyjny - barman

 

 

Ozorków, 20. 05. 2015r.

Jan Kowalski

ul. Świetlista 35

00-012 Ozorków

tel.: 123-123-123 

adres mailowy: jan.kowalski@poczta. pl

 

Klub „Party Time”

ul. Cześnikowska 999

00-012 Ozorków

 

 

 

    W odniesieniu do ogłoszenia o pracę, zamieszczone dnia 11. 01. 2015 w ramach internetowego portalu „Pracownik.pl”, chciałbym zgłosić swoją gotowość do podjęcia pracy na stanowisku barmana. Uważam, że posiadane przeze mnie wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, czynią ze mnie idealnego kandydata na opisane przez Państwa stanowisko.

 

    Ukończyłem z wyróżnieniem edukację pobraną w Zespole szkół gastronomicznych w Warszawie, gdzie miałem możliwość zdobyć nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również wiele umiejętności praktycznych, dzięki prowadzonym tam warsztatom. Następnie, zdecydowałem się uzupełnić moją wiedzę o tematykę związaną z pracą barmana, więc zapisałem się na kurs barmański, który umożliwił mi zapoznanie się ze specyfiką tego zawodu. Dzięki prowadzonym tam zajęciom posiadłem wiedzę na temat: posługiwania się sprzętem barowym, przygotowywania drinków z zastosowaniem różnych metod (shaking, stiring, throwing, building), specyfiki podawania likieru sambuca, absyntu czy tequili oraz poznałem znaczenie estetyczne, jakie daje odpowiednie zastosowanie garnish’u w drinkach.

 

    Po zakończeniu kursu pracowałem przez kilka miesięcy, jako barman w jednym z renomowanych warszawskich klubów. Nie obcy jest mi, więc także kontakt z gośćmi i tajniki psychologii sprzedaży. Jestem dyspozycyjnym, towarzyskim, perfekcjonistom, który łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. W pracy barmana, na tle innych specjalistów w tym fachu, wyróżniają mnie: zorganizowanie, obowiązkowość i schludność, połączone z poczuciem humoru. Posiadam również aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych, więc pracę mogę zacząć od zaraz.

 

    Mam nadzieję, że moja kandydatura spełnia wszystkie stawiane przez Państwa wymagania i będę mógł dokonać szczegółowej prezentacji swoich umiejętności w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej czy próbnego dnia pracy.

 

 

 

Z poważaniem,

 

Jan Kowalski

Początek strony

Serwis jobglob.pl używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej na temat przetwarzania danych oraz zmiany ustawień w polityce prywatności...